Tento nový e-shop pro Vás stále připravujeme a vylepšujeme.

ARTHORO BASIC 180cps

Kód: 15006
Značka: OSTATNÍ
680 Kč –3 %
arthoro basis koupit
680 Kč –3 % 659 Kč

Špičková výživa k podpoře pohybového aparátu s biologicky vzácným obsahem glykosaminglykanů, s vitaminy E, B12 a C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičková kloubní výživa na přírodní bázi

Arthoro basis nabízí jedinečné bohatství přírodních glykosaminglykanů (GAG) s vitaminem C a základními živinami. Aby kloubní aparát i při zvýšené fyzické námaze a zatížení byl dobře funkční, stále a dostatečně pevný, pružný a také odolný. Díky moderní formě kapslí získá tělo potřebné látky z moře bez charakteristické chuti či zápachu. Kapsle se snadno polykají a v těle jsou rychle stravitelné. Účinně se vstřebávají a snadno pronikají do buněk cílových tkání.

 Speciální technologií získaný koncentrát z mušlí Perna canaliculus (slávka zelenoústá) nabízí jedinečné bohatství přírodních glykosaminglykanů (GAG). Vazbou GAG na bílkoviny vznikají tzv. proteoglykany, které představují základní složku kloubních pojivových tkání.

 Slávky jsou také vítaným zdrojem bílkovin, obsahují málo kalorií, minerální soli, železo a vitaminy.

Přípravek Arthoro® dále obsahuje vitamin E, B6, B12, kyselinu listovou a vitamin C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek a kostí. Vitamin C dále pomáhá chránit buňky v těle před tzv. oxidačním stresem, tedy i buňky namáhaných kloubních tkání před opotřebením. Vitamin E působí proti oxidativnímu stresu. Vitamin B6 je vhodný pro podporu imunitního systému. Vitamin B12 je důležitý pro dělení buněk v těle.

 Aby kloubní aparát i při zvýšené fyzické námaze a zatížení byl dobře funkční, stále a dostatečně pevný, pružný a odolný. Užívání Arthoro® je vhodné pro všechny, kdo o sebe chtějí aktivně pečovat.

Přípravek Arthoro představuje vyšší koncentraci biogenních látek, maximální čistotu a účinnost, jejich spolehlivou vstřebatelnost a využitelnost v těle. Doplněk stravy.